Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні654
mod_vvisit_counterВчора778
mod_vvisit_counterНА цьому тижні2631
mod_vvisit_counterМинулого тижня2180
mod_vvisit_counterЦього місяця3474
mod_vvisit_counterМинулого місяця8529
mod_vvisit_counterУсі949972

Online: 21
Ваш IP: 54.165.90.203
,
.......................................

Анекдот про ПК

Пролив на клавіатуру келих коньяку. Тепер куди не тикни пише 2 літери: Щ Е.

Від Колі

Реклама 2

Фільми, які варто подивитись! Найкращі фільми. Фільми топ 100.

Найкращі ФІЛЬМИ для Вас!
Все про комп'ютери
Правила САЙТА

   Для всіх відвідувачів сайту, зареєстрованих та гостей, ми склали список правил поведінки, покликаних зробити користування сайтом зручним, а спілкування приємним. За порушення цих правил на користувачів, які провинились, будуть накладатись санкції - починаючи від попереджень та закінчуючи закриттям доступу до сайту. Таким чином, на сайті забороняється:

1.1 Ображати інших відвідувачів сайту в будь-якій формі: заборонені будь-які прояви грубості та особисті образи.

1.2 Зловживати розміщенням інформації, що не несе смислового навантаження (Флуд).

1.3 Вживати будь-які нецензурні вислови.

1.4 Писати рекламні тексти та повідомлення комерційного характеру.

1.5 Посилатися на сторонні інтернет-ресурси, якщо інформація, яка знаходиться за таким посиланням, не стосується тематики сайту або конкретної статті, або не є корисною для відвідувачів сайту.

1.6 Користувач надає Адміністрації право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Сайт, послуги Адміністрації або інформацію рекламного характеру.

1.7 За порушення умов даних Правил, Адміністрація має право без попереднього повідомлення блокувати доступ Користувача до Сайту та/або видалити обліковий запис Користувача.

   Ми завжди раді новим матеріалам, які додають на сайт відвідувачі. Але, в той же час, не всі вони можуть бути опубліковані на сайті. З метою уникнення дезінформації наших читачів та підтримання хорошої репутації ресурсу, всі матеріали приймаються для публікації лише після попередньої перевірки модератором сайту. Для того, щоб Ваша публікація була прийнята модератором сайту, вона повинна відповідати таким умовам:

2.1 До публікації приймаються матеріали, написані виключно українською мовою. Модератор може проводити редакторську правку надісланих матеріалів, але переклад матеріалів з іноземних мов адміністрація сайту здійснює лише у випадках надзвичайної цінності та унікальності надісланої інформації.

2.2 Забороняється створювати і розміщувати публікації, дублюючі ті, що вже існують на сайті. Дублюючою вважається інформація, яка не відрізняється від існуючої ні за змістом, ні за якістю.

2.3 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які повністю дублюють вже існуючий на будь-якому іншому сайті матеріал.

2.4 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які носять відверто рекламний характер, та не несуть в собі ніякої корисної інформації. Будь-яка реклама допускається лише за згодою адміністрації.

2.5 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які не відповідають тематиці сайту.

2.6 Модератор самостійно приймає рішення про допуск чи недопуск до публікації того чи іншого надісланого матеріалу. Якщо у модератора сайту виникають будь-які побажання до автора що до деякої переробки надісланого матеріалу, він може звернутися з цими побажаннями до автора, і тільки після доведення матеріалу до стану, придатного до публікації, матеріал публікується.

   Відповідальність Адміністрації:

3.1 Адміністрація не несе відповідальності за використання третіми особами інформації, включаючи, але не обмежуючись особистими даними Користувача (якщо вони є відкритими у вільному доступі), розміщеної Користувачем на Сайті, включаючи її копіювання, відтворення й поширення, здійснені як у рамках Сайту, так і іншими можливими способами.

3.2 Адміністрація не відшкодовує збиток, прямий або непрямий, заподіяний Користувачеві або третім особам у результаті використання або невикористання, у т.ч. неможливості використання Сайту.

3.3 Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, що розташована будь-ким на Сайті, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

3.4 Адміністрація не несе відповідальності за зміст сайтів, що не належать їй, посилання на які можуть бути присутні на Сайті, і не гарантує їхньої доступності, коректної роботи й відповідності заявленій тематиці.

   Адміністрація має право вносити зміни в дані Правила. Усі зміни Правил набувають чинності з моменту їх публікації.Наш партнер npservice.com.ua

  Ласкаво просимо У СВІТ КОМП'ЮТЕРІВ! 

Реклама 1

Голосування

Яке програмне забезпечення Ви використовуєте?
На даний момент 94 гостей на сайті
0