Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні25
mod_vvisit_counterВчора978
mod_vvisit_counterНА цьому тижні1003
mod_vvisit_counterМинулого тижня5806
mod_vvisit_counterЦього місяця17251
mod_vvisit_counterМинулого місяця8529
mod_vvisit_counterУсі963749

Online: 5
Ваш IP: 54.224.214.93
,
.......................................

Реклама 2

Порадьте фільм. Порекомендуйте найкращий фільм топ 100.
А який Ваш найулюбленіший фільм?

Вінчестер

   Вінчестер або жорсткий диск (англ. Hard Disk Drive, англ. HDD) енергонезалежна пам'ять, що зберігає абсолютно всю інформацію на комп'ютері. Постійно запам'ятовуючий пристрій, який продовжує зберігати дані після вимкнення струму.

   Всередині корпуса вінчестера є одна або кілька плоских магнітних дисків, до яких підведено головки читання-запису. Ці головки тримаються на позиціонері, який нагадує важіль звукознімача у програвачі пластинок. Диски вінчестера закріплені на одній осі, яку обертає двигун. Швидкість обертання дисків дуже висока до 7200-10000 обертів за хвилину у вінчестерах стаціонарних комп'ютерів і 5400 обертів за хвилину у вінчестерах для ноутбуків. Чим вища швидкість обертання дисків, тим більшою може бути швидкість читання-запису інформації.

    

      Основні характеристики вінчестера:

1. Об'єм внутрішнього кешу. Внутрішній кеш вінчестера це невелика пам'ять. Кеш це пам'ять-посередник між комп'ютером і вінчестером. В неї він записує інформацію, яку потрібно записати на вінчестер і ту інформацію, яку він шойно прочитав. Чим більший об'єм кеш-пам'яті у вінчестера, тим швидше він працює. У сучасних вінчестерах об'єм внутрішнього кешу становить від 2 до 32 мегабайт.

2. Об'єм вінчестера(ємність). Від об'єму самого вінчестера залежить, скільки інформації Ви зможете на нього записати. Сучасні вінчестери мають об'єм від 20 Гб (Гігабайт) до 2 Тб (Терабайт).

4. Інтерфейс — набір, що складається з ліній зв'язку, сигналів, що посилають по цих лініях, технічних засобів, що підтримують ці лінії, і правил обміну. Сучасні накопичувачі можуть використати інтерфейси ATA (AT Attachment, він же IDE — Integrated Drive Electronic, він же Parallel ATA), (EIDE), Serial ATA, SCSI (Small Computer System Interface), SATA, SATA II,  SAS, FireWire, USB, SDIO і Fibre Channel.

3. Фірма-виробник. Cаме від фірми-виробника вінчестера залежить скільки він вам буде служити. Найкращими фірмами-виробниками вінчестерів є наступні фірми:

1. Hitachi
2. Western Digital(WD)
3. Samsung
4. Hewlett-Packard(HP)

Надійність і тривалість роботи залежить від моделей фірм-виробників.

4. Average Seek Time (середній час пошуку) для того щоб знайти потрібну інформацію, потрібно щоб головка жорсткого диска перемістилася в те місце де знаходиться потрібна інформація. Саме тому потрібно вибирати диски з високою швидкістю обертання шпинделя, які мають більш досконалий механізм позиціонування. Сьогодні варто купувати лише ті моделі, швидкість обертання шпинделя в яких є 7200 обертів за хвилину або більше.

 

Реклама 1

Голосування

Яке програмне забезпечення Ви використовуєте?
На даний момент 41 гостей на сайті
0